0 258 371 31 70

      Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, vatandaşlarımızın yolculuk sırasında otobüste unuttuğu veya farkında olmadan düşürdüğü eşyalar için özel bir uygulamayı devreye soktu.

      Vatandaşlarımızın otobüslerimizde unuttuğu veya düşürdüğü eşyalara daha kolay ulaşabilmesi için www.denizliulasim.com.tr adlı resmi internet sitemizde bir bölüm oluşturduk. "Kayıp Eşyalar" adıyla oluşturulan bölümde belediye otobüslerinde bulunan Denizli Kart, kredi kartı, nufüs cüzdanı, ehliyet ve diğer kartlar gibi eşyalar listelenmiştir. Bu eşyalardan sadece "Denizli Kart'ını" düşüren ya da unutan yolcularımız Denizli Kartlarını yıkılan Öğretmen Evi karşısında bulunan Kart Dolum Merkezimizden kendi adlarına ait olan nufüs cüzdanını göstererek teslim alabilirler. 

      Listemizde bulunan nüfus cüzdanı, kredi kartı, ehliyet ve diğer kartları, ayrıca otobüslerde kaybolan ve unutulan cep telefonu, cüzdan, çanta ve diğer eşyaları Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.'nin Sümer Mahallesi Çal Caddesi No:59 Merkezefendi - Denizli (Eski Çıraklık Eğitim Karşısı) adresindeki merkezimizden, kayıp eşya sahibi ya da 1. dereceden yakını kimlik ve gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra teslim alabilirler.

Sistemimiz nasıl çalışıyor?

      Vatandaşların yolculuk sırasında otobüste unuttuğu veya farkında olmadan düşürdüğü eşyalar, şoförler aracılığı ile merkezimize teslim ediliyor. Kayıt altına alınan eşyadan Denizli Kart, kredi kartı, nufüs cüzdanı, ehliyet ve diğer kartlar www.denizliulasim.com.tr sitemizdeki "Kayıp Eşyalar" bölümüne girilerek sahibinin gelmesini bekliyoruz.

     Eşyanın doğru kişiye teslim edildiğinden emin olmak için eşya cinsine göre, kimliğinizi gösterir belge, ürünün seri veya IMEI numarasını gösteren faturası, marka ve model bilgisi ve ayrıca eşyanızı kaybettiğiniz gün, saat ve otobüs hattı vb. bilgiler sizden istiyoruz.
Bu haber 744 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.