0 (850) 808 20 20

Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınava girecek öğrencilere ücretsiz olacak.
 
Denizli’de Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınava girecek öğrenciler, sınav yerlerine Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile ücretsiz ulaşabilecek. Bu kapsamda Büyükşehir Belediye otobüsleri 20 Haziran 2020 Cumartesi günü LGS kapsamında yapılacak sınava girecek öğrencilere ve tüm sınav görevlilerine ücretsiz olacak. Öğrenciler ve sınav görevlileri sınav giriş belgesi veya görevli belgelerini şoförlere göstererek, Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile ücretsiz seyahat edebilecek.
 
Başkan Osman Zolan'dan başarı mesajı
 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hafta sonu düzenlenecek sınava katılacak tüm 8. sınıf öğrencilerine başarılar diledi. Öğrencilerin sınavı en güzel şekilde geçireceğine inandığını ifade eden Başkan Zolan, şunları kaydetti: "Çocuklarımız ortaokulu bitirip bu sınavla inşallah hedefledikleri liseye girecekler. Eğitim öğretim hayatlarına lise ile yeni bir başlangıç daha yapacaklar. Ben bir kez daha tüm öğrencilerimize başarı?ar diliyor, bugüne kadar gösterdikleri çalışmaların mutluluklarına vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim muvaffak eylesin."
 
Belediye Otobüslerinin Çalışma Saatleri;
 
20 Haziran 2020 Cumartesi günü Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamından dolayı saat 09:30 - 12:50 saatleri arasında sınava giren öğrencilerimizin dikkati dağılmaması ve daha verimli sınav sürecini geçirmeleri sebebiyle araçlarımız seferlerine çıkmayacaktır. Saat 09:30 öncesi ve saat 12:50 sonrası tüm seferlerimiz olduğu gibi devam edecektir.
 
Unutmayın... Maske + Fiziksel Mesafe= Sağlık
 
''Güler Yüzlü Ulaşım'' 
 
#Denizli Ulaşım A.ŞBu haber 148 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.