0 (850) 808 20 20

              Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu Denizli Öğrenci Kartlarımızın vize dönemi başladı. Denizli Öğrenci Kartı için son vize tarihi 17 Ekim olarak açıklanırken, vizesi yapılmayan kartların bu tarihten itibaren kullanılamayacağı önemle belirtiriz.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu “Denizli Öğrenci Kartı”nda vize dönemi başladı. 2016-2017 eğitim-öğretim yılına girilmesiyle beraber öğrenim hayatına devam eden Denizli Öğrenci Kartı sahipleri için vize sürecimiz başlamıştır, vize işlemleriniz için 2016-2017 eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgenizin(e-devletten alınan öğrenci belgesi veya 2016-2017 eğitim-öğretim dönemine ait bandrollü öğrenci kimlik kartı) gerektiğini ve bu belgeler ile bize başvurmanızı rica ediyoruz. Doğum tarihi 2000 yılına kadar olan öğrencilerin vize için nüfus cüzdanları ile gelmeleri yeterlidir, yeni Denizli Öğrenci Kartı çıkartmak için gerekli evraklar ise: “ 2016-2017 eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesi (e-devletten alınan öğrenci belgesi veya 2016-2017 eğitim-öğretim dönemine ait bandrollü öğrenci kimlik kartı) ile son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet fotoğraf; doğum tarihi 2000 yılına kadar olan öğrencilerin yeni Denizli Öğrenci Kartı çıkarması için nüfus cüzdanları ve 1 adet fotoğraf ” ile tarafımıza başvurmaları gerekmektedir.

            Denizli Öğrenci Kartı vize işlemlerinizi Özel İdare Kart Dolum Merkezimiz (Eski Öğretmen Evi karşısı), Bayramyeri Kart Dolum Merkezimiz (Bayramyeri Meydanı),Denizli Büyükşehir Belediyesi Kart Dolum Merkezimiz (Büyükşehir Belediyesi giriş katı) ve Otogar Kart Dolum Merkezimiz’nden (Otogar otobüs girişi yanı) kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Son vize tarihimiz 17 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir, vize yaptırmayan öğrencilerimiz, Denizli Öğrenci Kartlarını bu tarihten itibaren kullanamayacaklardır.

 

‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ ULAŞIM A.Ş.
Bu haber 14569 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.