0 (850) 808 20 20

Misyonumuz;
Çağın gerektirdiği standartlara uygun, teknolojik gelişme ve değişimlere hızla adapte olabilen, sürdürülebilir nitelikteki plan ve projeler ile desteklenen, vatandaşa güvenli, rahat ve keyifli bir ulaşım deneyimi yaşatan, çevre duyarlılığı ve sektördeki düzenleyici gücüyle toplumsal fayda sağlayan bir toplu taşımacılık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz;
Kaliteli, ekonomik, hızlı, konforlu, güvenli ve emniyetli bir toplu taşımacılık ile yenilikçi hizmetleri, yüksek kurumsal itibarı ve güçlü marka değeri ile Denizli kent içi ulaşımında tercih edilen lider bir kuruluş olmaktır.

Temel Değerler:

Adil
hizmet alanlarında hak ve hukuku gözeten, tarafsız bir kuruluştur. Faaliyetlerini yerine getirirken adaletten ve doğruluktan ayrılmaz; paydaşları arasında hiçbir ayrım yapmaz.

Güvenilir
Güvenilir özelliğinden taviz vermeyen bir kuruluştur. Tüm kaynakları ile her zaman ve her koşulda paydaşlarına hizmet verir, taşıdığı yolcuların sorumluluğunun bilincindedir ve paydaşlarına taahhüt ettiği hizmet esaslarına uyar.

Katılımcı
Paydaşlarının katılımına önem veren bir kuruluştur. Hizmet kalitesini artırmak için yolcularının, çalışanlarının, tedarikçilerinin ve işbirliklerinin fikirlerine değer verir.

Duyarlı
Başta yolcuları olmak üzere tüm paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerine karşı duyarlı bir kuruluştur. Her türlü yasal mevzuata uyar; yolcu memnuniyetini arttırmak ve çevreye olan etkilerini azaltmak için projeler geliştirir; çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğini öncelikli olarak gözetir; sosyal sorumluluk projelerine destek verir.

Yenilikçi
Yenilikten yana bir yönetim anlayışı ile hareket eden bir kuruluştur. Teknolojik gelişmelere ayak uydurur; maksimum memnuniyet ve minimum maliyet için değişim ve yeniliklere öncülük eder.

Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.